O nás

O společnosti

Společnost Estelle Europe s.r.o. byla založena v České republice v roce 2015 jako dceřiná společnost britské Estelle Ear Piercing Limited a je výhradním dovozcem a distributorem profesionálních piercingových systémů System II a Classic značky Estelle do České republiky, Slovenské republiky, Polska, Maďarska, Srbska a Chorvatska.

Zabýváme se zejména distribucí do velkoobchodních sítí (lékaři, zdravotnická zařízení, kosmetické salóny, plastické chirurgie a další).

Náušnice u nás mohou zakoupit  i spotřebitelé (nepodnikatelé) po jednotlivých párech prostřednictvím našeho e-shopu. Náušnice Estelle jsou určeny i pro ty, kteří již propíchnuté uši mají a kteří náušnice chtějí využít ke každodennímu nošení. 

Vyberte si z naší široké škály barev a tvarů...

Dezinfekce

Vzhledem k současné situaci, jsme se rozhodli spolu s naší sesterskou společností ASPRA Europe, s.r.o., vyrábět účinný dezinfekční prostředek k ošetření rukou a ostatních částí těla. 

Jedná se o  virucidní gel, který splňuje všechny nároky CNPN. 

Historie britské společnosti

Estelle Ear Piercing Limited sahá až do roku 1948, kdy rodina McCue začala s výrobou šperků a náušnic v Lincolnshire, Anglie.  

V roce 1999 byla zavedena obchodní značka Estelle pod vedením pana Seana McCue, který je zároveň spolumajitelem české společnosti Estelle Europe s.r.o. 

V současné době je společnost Estelle Ear Piercing Limited jedním z předních světových výrobců a dodavatelů piercingových šperků do více než 60 zemí světa.

Výroba šperků

Je prováděna po celých 60 let v Anglii z důvodu vysokých nároků na kvalitu a dodržování hygienických norem. Šperky jsou vyráběny prostřednictvím unikátní výrobní technologie vyvinuté výhradně pro značku Estelle.

Náš tým

Ing. Karel Benák
ředitel společnosti, jednatel

MUDr. Jaroslav Bartoš
odborný konzultant, jednatel

Dana Bartošová
odborný konzultant

Bc. Petra Benáková, Dis.
obchodní oddělení

Spolupracujeme

Doprava zdarma při

nákupu nad 1500 Kč.

Největší prodejce piercingových

náušnic v ČR. 

ZDARMA zapůjčení

testovací sady. 

Využijte našeho

školení.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více